3 powody, dla których klienci oceniają firmę Windy Schodowe na 5!

Windy Schodowe - opinie

3 powody, dla których klienci oceniają firmę Windy Schodowe na 5!

Fachowe doradztwo i montaż oraz profesjonalny serwis, który zapewnia sprawne działanie urządzenia przez wiele lat. To nie jedyne powody, dla których osoby starsze i niepełnosprawne polecają nas swoim znajomym. Co jeszcze sprawia, że cenią współpracę z firmą Windy Schodowe? Aby odpowiedzieć na to pytanie, oddajmy głos naszym klientom.

Windy Schodowe - rekomendacje
Wraz z windą dostarczymy Ci profesjonalnie przygotowaną dokumentację, niezbędną do uzyskania odbioru technicznego UDT.

Szukasz sposobu na likwidację uciążliwych barier architektonicznych? Poświęć 5 minut na przeczytanie artykułu i dowiedz się:

  • jak pomagamy klientom w spełnieniu marzenia o domu bez barier,
  • co robimy, by zmniejszyć koszty budowy windy,
  • dlaczego montaż windy schodowej jest dla nas początkiem owocnej współpracy z klientami.

Dlaczego klienci tak chętnie polecają nas swoim znajomym?

Szybkie terminy realizacji, wysokiej klasy urządzenia do likwidacji barier, a może korzystne ceny? Przeczytaj autentyczne opinie naszych klientów i zobacz, co najbardziej cenią we współpracy z firmą Windy Schodowe!

  1. Dzielimy się wiedzą, która pomaga niwelować bariery.

Kilkanaście lat doświadczenia w zakładaniu wind dla niepełnosprawnych i udział w licznych szkoleniach sprawia, że znamy na wylot nasze urządzenia. Zawsze chętnie dzielimy się wiedzą z klientami i pomagamy im wybrać dźwigi, które odpowiadają indywidualnym potrzebom. Fachowe doradztwo to nasza wizytówka, nic więc dziwnego, że często pojawia się o nim wzmianka w opiniach publikowanych w Internecie. Na przykład w rekomendacji napisanej przez panią Zuzię Marciniak z Warszawy.

Mogę polecić firmę Windy Schodowe wszystkim potrzebującym pomocy w doborze i dostawie odpowiedniego sprzętu do pokonania bariery architektonicznej w domu. Panowie w tej firmie dysponują olbrzymią wiedzą, którą potrafią bardzo prosto wyłożyć osobie szukającej jakiegoś rozwiązania.

Windy Schodowe - dokumenty
Potrafimy stosować niekonwencjonalne rozwiązania, które pozwalają usunąć bariery nawet w nietypowych budynkach.

Bogate doświadczenie w montowaniu wind schodowych i pionowych ma jeszcze jedną zaletę – pozwala na stosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań. Dzięki nim możemy zainstalować urządzenie do likwidacji barier w niemal każdym miejscu. Nawet takim, z którego wycofują się inne, mniej doświadczone firmy. Przykładem nietypowej realizacji był montaż krzesła schodowego u pani Aleksandry Junger z Jeleniej Góry, od której otrzymaliśmy poniższą rekomendację.

Powiem szczerze, że się bałam, bo mam bardzo strome, kręcone schody i montaż krzesła wiązał się z ich (schodów) przeróbkami, ale Panowie naprawdę ogarniają temat. Spokojnie można zaufać tej firmie „Windy Schodowe”, nie sądzę, że coś ich jeszcze zaskoczy i jeśli obejrzą i zabiorą się już za pomiary, to wiedzą co robią i wiadomo, że sprostają i przede wszystkim ta winda naprawdę fajnie i solidnie się prezentuje. Gorąco polecam.

  1. Doradzamy, jak kupić taniej windę schodową.

Wiemy, że nie każda osoba starsza lub niepełnosprawna ma oszczędności, które pozwalają na zamontowanie nowego urządzenia. Dlatego zawsze szukamy rozwiązań, które pozwolą naszym klientom spełnić marzenie o odzyskaniu niezależności poprzez zakup taniej windy schodowej.

W jaki sposób? Na przykład proponując zastąpienie krzesełka schodowego krzywoliniowego na schody zabiegowe dwoma tańszymi krzesłami prostymi. Albo podpowiadając, jak otrzymać dofinansowanie z PFRON i gdzie zdobyć dodatkowe środki na sfinansowanie budowy windy. Czasami proponujemy też zakup sprawnego krzesełka schodowego z rynku wtórnego. Taka sytuacja miała miejsce np. u pana Konrada Kolatowskiego ze Szczecina – autora opinii, którą cytujemy poniżej.

Firma profesjonalna i świadczy usługi na najwyższym poziomie. Kontakt super, wykonanie błyskawiczne. Kupiliśmy windę po demontażu używaną po serwisie i do tego w dużo niższej cenie i chodzi wszystko jak należy. Nawet odległość 600 km od siedziby nie było przeszkodą. Najważniejsze, że najbardziej zadowolony jest użytkownik, który początkowo bardzo niepewnie „podchodził” do zakupu, bo teraz już podjeżdża 🙂

Tanie windy schodowe dla osób niepełnosprawnych
Doradzimy Ci, jak obniżyć koszty montażu lub pozyskać dodatkowe środki na budowę windy schodowej.
  1. Ułatwiamy życie klientom i zapewniamy im spokój na długi czas.

Każde zamówienie traktujemy jak początek wieloletniej współpracy. Dlatego zakładamy tylko sprawdzone urządzenia, które są niemal bezawaryjne. Jesteśmy tak pewni ich niezawodnego działania, że niekiedy wydłużamy okres gwarancji. Na przykład jako jedyna firma w Polsce sprzedajemy krzesło schodowe Acorn w ramach 3-letniej gwarancji.

Pozostajemy do dyspozycji klientów także po jej ustaniu – wykonujemy serwisy na terenie całej Polski i uczestniczymy w okresowych badaniach technicznych. Użytkownicy wind mogą zawsze liczyć na naszą pomoc i wsparcie techniczne. Tak jak pan Henryk Kuśmierek z Łodzi, który kiedyś skorzystał z naszych usług i i teraz rekomenduje Windy Schodowe innym osobom.

Od 4 lat mamy zainstalowane 2 szt. krzesełek schodowych f-my Acorn. Krzesełka dostarczyła i zmontowała firma RAV-NET Rafał Kurzyna z Warszawy. Jedno krzesełko jest na zewnątrz budynku, drugie wewnątrz. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych krzesełek, są bezawaryjne, doskonale się spisują, polecamy je wszystkim zainteresowanym taki urządzeniami dla osób niepełnosprawnych i seniorów. Firma RAV-NET jest b. solidna, systematycznie konserwuje krzesełka, jest obecna przy badaniach technicznych przeprowadzanych przez UDT. Wszyscy pracownicy firmy są bardzo mili, starają się wszystko dokładnie objaśnić, pomóc w załatwieniu spraw w MOPS i UDT, oraz dostosować do oczekiwań klientów. My jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy. Henryk Kuśmierek – Łódź.

Chcesz przeczytać więcej prawdziwych opinii o naszej firmie? Zajrzyj tutaj!

Windy schodowe - montaż
Dzięki wieloletniej wprawie założenie windy dla niepełnosprawnych zajmuje nam zaledwie kilka godzin.

FAQ

Czym zajmuje się firma Windy Schodowe, której właścicielem jest Rafał Kurzyna?

Nasza oferta obejmuje:

fachowe doradztwo w zakresie likwidacji barier architektonicznych;

montaż wind dla osób niepełnosprawnych: krzesełek schodowych, platform przyschodowych i podnośników pionowych;

serwis i konserwację urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych;

sprzedaż schodołazów,

wypożyczanie schodołazów dla niepełnosprawnych;

skup krzesełek schodowych z rynku wtórnego.

Czy firma Windy Schodowe z Warszawy montuje i serwisuje urządzenia dla osób niepełnosprawnych w całej Polsce?

Tak. Choć nasza siedziba mieści się w stolicy, to realizujemy usługi na terenie całego kraju. Bardzo często montujemy windy dla niepełnosprawnych w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie czy Bydgoszczy. Docieramy jednak także do małych miasteczek i wsi położonych na różnych krańcach Polski. A wszystko po to, by ułatwić życie osobom starszym i niepełnosprawnym, które każdego dnia borykają się z barierami natury architektonicznej. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w wielu sytuacjach pomagamy też klientom na odległość – nawet wtedy, gdy dzieli nas dystans kilku tysięcy kilometrów.