Winda schodowa Otolift AIR na schody krzywoliniowe

Najnowocześniejsze krzesełko krzywoliniowe - Otolift Modul AIR

Winda schodowe Otolift AIR to NOWOŚĆ na polskim rynku. To najnowocześniejsza wina schodowa dla osób starszych dostępna obecnie na rynku.

Została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach oraz miejscach montażu krzesełka. Idealnie sprawdzi się na bardzo wąskich oraz stromych schodach krzywoliniowych wewnątrz budynku.

Nowoczesna winda schodowa Otolift AIR - zielona tapicerka

Obsługa oraz funkcjonalność krzesełka schodowego – Otolift AIR

Elegancka i nowoczesna winda schodowo Otolift AIR została zaprojektowana pod wpływem nowoczesnego wzornictwa. Krzesełko porusza się po najcieńszej pojedynczej szynie dostępnej obecnie na rynku, która jest praktycznie niewidoczna na schodach. Producent wyposażył ten model krzesełka w innowacyjną funkcję „Reverse Drive” pozwala ona na pokonywanie schodów z odwróconym siedziskiem, co sprawdzi się na bardzo wąskich schodach. Obsługa windy schodowej nie sprawi Ci trudności, aby wprawić urządzenie w ruch należy skorzystać z intuicyjnego joysticka znajdującego się w podłokietniku. Przed montażem krzesełka, istnieje możliwość wyboru koloru tapicerki oraz koloru szyny jezdnej – dopasujesz urządzenie do Twojego wnętrza.

Otolift AIR - Nowoczesna technologia umożliwiająca jazdę częściowo bokiem

Otolift AIR to również szereg funkcji zapewniających bezpieczne korzystanie z krzesełka przez osoby w każdym wieku, takich jak:

  • Łatwy w użyciu pas bezpieczeństwa
  • Czujniki zatrzymujące krzesełko, gdy napotkasz przeszkodę na schodach
  • Automatycznie składany podnóżek i automatycznie obrotowe siedzenie (w opcji)
  • Funkcja „Reverse Drive” umożliwiająca poruszanie się po schodach tyłem – pozwala na bezpieczne i wygodne poruszanie się po wąskich schodach
Otolift AIR

Cena krzesła schodowego dla osób starszych

Cena krzesła schodowe na torze krzywoliniowym Otolift AIR nie różni się na tle konkurencji i rozpoczyna się do 25 000 zł w górę. Na ostateczny koszt krzesełka składa się wiele czynników takich jak rodzaj tapicerki, długość szyny jezdnej oraz dodatkowe wyposażenie.

Najnowocześniejsze krzesełko krzywoliniowe - Otolift Modul AIR

Specyfikacja urządzenia

Udźwig 125 kg
Moc 0,35 kW
Prędkość podróżowania Poniżej 0,15 m/s
Typ napędu Zębatka
Zasilanie 24V DC / 230V ~50Hz
Szyna Stalowa
Sterowanie Joystick lub zdalne (pilot)
Kąt nachylenia schodów 0°-90°
Okres gwarancji 24 miesiące