Krzesełko schodowe HomeGlide na schody proste

Podczas zakupu krzesełka przyschodowego jednym z ważnych czynników jaki ma wpływ na nasz wybór jest – cena urządzenia. HomeGlide to najtańsze krzesło schodowe dostępne w Polsce, przeznaczone do transportu po schodach prostych przez osoby starsze i niepełnosprawne. 

Urządzenie nie odbiega niczym od droższych krzeseł, gwarantując bezpieczne i komfortowe poruszanie się po schodach. Istnieje również bardziej nowoczesna wersja tej windy schodowej – HomeGlide Extra.

Intuicyjna obsługa krzesełka HomeGlide

Poruszanie się po schodach sprawia Ci trudność? Krzesełko schodowe HomeGlide zniweluje ten problem, ułatwiając codzienne pokonywanie schodów w Twoim domu. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta dla osoby w każdym wieku. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą pilota zdalnego sterowania lub joysticka umieszczonego w podłokietniku.

Aby wprawić krzesełko przyschodowe w ruch, wystarczy przytrzymać joystick w zależności od kierunku jazdy. Przed rozpoczęciem jazdy, możesz zapiąć pas bezpieczeństwa, który zapewni Ci stabilizację. Z kolei czujniki umieszczone w podnóżku zatrzymają urządzenie, gdy na schodach pojawi się przeszkoda (przedmiot blokujący poruszanie się krzesełka).

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym zostało wykorzystane krzesełko HomeGlide:

W jakich miejscach można zamontować krzesełko schodowe HomeGlide?

Winda na schody proste HomeGlide daje możliwość montażu na schodach o kącie nachylenia wynoszącym 28°-53°. Często klienci, którzy mają w swoim domu do pokonania schody zabiegowe wybierają zamiast jednego droższego urządzenia krzywoliniowego – dwa krzesełka HomeGlide. Takie rozwiązanie polecamy wszystkim, którzy chcą zmniejszyć koszty niwelowania barier architektonicznych. Winda schodowa może być montowana zarówno w domach jednorodzinnych jak i blokach czy miejscach użytku publicznego – czyli wszędzie tam, gdzie trzeba w szybki i tani sposób pokonać schody.

Eleganckie krzesło przyschodowe HomeGlide Extra

Jeżeli chcesz, aby Twoje krzesełko wyróżniało się eleganckim i nowoczesnym wyglądem, wybierz krzesełko HomeGlide w rozszerzonej wersji. Zamawiając krzesełko HomeGlide Extra masz możliwość wyboru koloru tapicerki pasującej do Twojego domu oraz dodatkowych opcji, np. takich jak składana szyna.

Specyfikacja urządzenia

Montaż urządzenia jest możliwy na praktycznie każdych prostych schodach o minimalnej szerokości 68 cm. Winda schodowa dla osób starszych HomeGlide może przewozić osobę o maksymalnej wadze wynoszącej 125 kg, jednak możliwe jest zwiększenie udźwigu do 146 kg. Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej likwidacji bariery architektonicznej w postaci schodów – HomeGlide to idealne rozwiązanie gwarantujące bardzo niską cenę oraz szybką dostawę i montaż w Twoim domu.

Poznaj pozostałe krzesełka schodowe na torze prostym:

Przeczytaj również:

Poznaj parametry krzesełka schodowego Access HomeGlide:

Udźwig 125 kg
Moc 0,28 kW
Prędkość podróżowania Poniżej 0,15 m/s
Typ napędu Zębatka
Zasilanie 24V DC / 220V-230V ~50Hz
Szyna Aluminiowa
Sterowanie Joystick lub zdalne (pilot)
Minimalna szerokość schodów 68 cm
Kąt nachylenia schodów 28°-53°
Okres gwarancji 24 miesiące