Naprawa krzesełka schodowego czy wymiana na nowy model? Co bardziej się opłaca?

Krzesło schodowe Wrocław

Naprawa krzesełka schodowego czy wymiana na nowy model? Co bardziej się opłaca?

Czy istnieje sposób na zmniejszenie kosztów naprawy krzesełka Acorn i jednocześnie zwiększenie komfortu korzystania z windy dla seniora? Oczywiście! Zobacz, jak wiele możesz zyskać, jeśli zamówisz u nas wymianę starego krzesełka na nowy model.

Krzeseła schodowe Warszawa
Krzesełko schodowe Acorn SuperGlide to flagowy produkt z oferty firmy Windy Schodowe.

Ten artykuł przeczytasz w 5 minut. Dzięki temu dowiesz się:

  • co zrobić, jeśli naprawa krzesełka Acorn okaże się zbyt droga,
  • jak zmniejszyć koszty wymiany starego krzesełka schodowego na nowy model,
  • jakie profity przynosi korzystanie z serwisu krzesła schodowego w firmie Windy Schodowe.

Krzesło Acorn – opłacalna inwestycja

Decyzja o zamontowaniu krzesełka schodowego to dla wielu osób pierwszy krok do odzyskania swobody poruszania się po swoim domu. Samodzielne pokonywanie schodów pozwala czerpać więcej radości z życia, dlatego polecamy naszym klientom urządzenia, które zachowują sprawność przez wiele lat. Naszym flagowym produktem jest krzesełko renomowanej firmy Acornlidera na rynku wind do transportowania osób niepełnosprawnych i starszych.

Wieloletnie doświadczenie angielskiego producenta przekłada się na trwałość oraz bardzo niską awaryjność samobieżnych fotelików. Montujemy je w polskich domach już od ponad 10 lat i wielokrotnie przekonaliśmy się o ich niezawodnym działaniu. Dlatego przy zakupie krzesła schodowego Acorn Superglide 130 zaoferujemy Ci aż 3 lata gwarancji i najlepsze warunki finansowe na polskim rynku. A gdy po wielu latach Twoja winda przestanie działać, odkupimy ją od Ciebie, dzięki czemu zyskasz dodatkowy zastrzyk gotówki.

Schody dla inwalidów
Krzesełko schodowe Acorn Superglide 130 ma wygodniejsze siedzisko niż wcześniejszy model windy.

Kiedy naprawa krzesełka Acorn nie ma sensu?

Na przykład wtedy, gdy dojdzie do poważnego uszkodzenia mechanizmu OSG w modelu Acorn Superglide 120. W takiej sytuacji zamiast ponosić wysokie koszty naprawy, lepiej rozważyć wymianę starego krzesełka na nowy model Acorn Superglide 130. Podczas serwisu krzesła schodowego precyzyjnie określimy stan windy i doradzimy Ci, czy takie rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystniejsze finansowo. Jeśli natomiast zdecydujesz się odsprzedać nam swoją windę, zaproponujemy Ci zakup nowego krzesła w atrakcyjnej cenie.

Naprawa krzesła schodowego
Krzesełka schodowe Acorn Superglide 130 poruszają się po szynie prostej.

Wymiana starego krzesełka na nowy model – większy komfort w niższej cenie

Wielu klientów chętnie korzysta z tego rozwiązania nie tylko ze względu na zbyt wysokie koszty naprawy starego modelu dźwigu. Powodem wymiany fotelika na nowszy modelkomfortowe rozwiązania i wyposażenie dodatkowe krzesełka Acorn Superglide 130. Producent wyposażył je bowiem w jeszcze wygodniejsze siedzisko, doskonale dopasowane kształtem do nowego, estetycznego wyglądu windy. Krzesełko schodowe Superglide 130 wyróżnia się także nowym systemem sterowania oraz praktycznymi opcjami dodatkowymi, czyli automatycznie:

obracanym siedziskiem,

składanym podnóżkiem,

składaną końcówką szyny jezdnej.

Dzięki nim likwidacja barier architektonicznych jest jeszcze łatwiejsza a korzystanie z windy dla seniora staje się bezpieczniejsze i znacznie wygodniejsze.

FAQ

Jak zmniejszyć koszty naprawy starego krzesełka schodowego?

Regularnie serwisowane windy krzesełkowe służą naszym klientom przez wiele lat. W końcu może się jednak okazać, że koszty naprawy będą zbyt wysokie, by ich ponoszenie miało jeszcze sens. W takiej sytuacji serwisant firmy Windy Schodowe z Warszawy może zaproponować wymianę starego krzesełka na nowy model. Aby zmniejszyć koszty wymiany windy, często odkupujemy od klientów stare krzesełka dla seniorów. Dzięki temu mogą oni otrzymać najnowszy model krzesełka Acorn w cenie niższej od rynkowej.

Dlaczego opłaca się kupić krzesełko schodowe Acorn w firmie Windy Schodowe?

Ponieważ zaoferujemy Ci nowy, komfortowy model krzesełka Acorn Superglide 130 na najlepszych warunkach finansowych na polskim rynku. Montujemy windy dla seniora firmy Acorn od ponad 10 lat i znamy je już na wylot. Nie raz przekonaliśmy się o niezwykłej trwałości tych urządzeń, dlatego oprócz korzystnej oferty cenowej damy Ci aż 3 lata gwarancji. To jednak nie wszystko. Jeśli posiadasz stary model krzesełka schodowego – Acorn Superglide 120, chętnie odkupimy go od Ciebie i przekażemy w rozliczeniu najnowszy model. Dzięki temu zyskasz niezawodną windę Acorn Superglide 130 z wygodnym siedziskiem i nowym systemem sterowania w niższej cenie.