Co wyróżnia naszą firmę ?

Osoba starsza na krzesełku

Co wyróżnia naszą firmę ?

Głównym celem naszej firmy jest pomoc klientom w znalezieniu i dostarczeniu optymalnego rozwiązania do zniwelowania bariery architektonicznejJesteśmy firmą, która już od prawie 15 lat prężnie działała w segmencie urządzeń dźwigowych. Ponadto ciągle się rozwijamy i szkolimy by poszerzać asortyment do niwelowania barier architektonicznych. Bardzo dobrze znamy potrzeby naszych klientów, wiemy jakie mają problemy i potrafimy zaproponować im odpowiednie rozwiązania. Naszymi hasłami przewodnimi są: „Dom bez barier” oraz „Ułatwiamy Twoje Życie”. Urządzenia dźwigowe i ich montaż to jest nasza misja.

Krzesełko schodowe prostoliniowe

Zero zwrotów

W ostatnim oku nie otrzymaliśmy żadnych zwrotów w przypadku sprzedaży krzesełka Acorn. Nie otrzymaliśmy żadnej reklamacji. Nasi klienci zadowoleni są z jakość zamontowanego urządzenia dźwigowego, z jego funkcji. Wynika to z faktu, iż bazując na naszym doświadczeniu proponujemy odpowiednie rozwiązanie Klientowi, które spełnia jego potrzeby i wymagania. To zero zwrotów wynika także z wysokiej jakości oferowanych urządzeń dźwigowych. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami krzesełek i platform schodowych na rynku.

Pierwsze miejsce wśród krzesełek schodowych

Krzesło Acorn Superglide 130 jest urządzeniem naprawdę świetnym jakościowo i bardzo uniwersalnym. Jest to urządzenie które zajmuje pierwsze miejsce na tle urządzeń konkurencyjnych. Świadczy o tym ilości urządzeń sprzedawanych przez naszą firmę a także na terenie całego świata.

Urządzenia dźwigowe – dwa dni na realizację

Wykonujemy projekty i realizacje, gdzie po pierwszym kontakcie Klienta w ciągu dwóch, trzech dni możemy zamontować urządzenie dźwigowe w domu Klienta. Mamy urządzenia na stanie magazynowym. Jeżeli komuś się bardzo spieszy możemy przełożyć terminy naszych innych montaży. W takim przypadku skracamy czas realizacji poprzez wysłanie zdjęć do nas klatki schodowej wykonanych przez Klienta. Telefonicznie możemy omówić z Klientem przez telefon wszystkie kwestie techniczne, montażowe i finansowe.

Trzy lata gwarancji

Jako jedyna firma w Polsce dajemy na nasze urządzenia trzy lata gwarancji. Jest to gwarancji udzielana klientowi indywidualnemu. Oczywiście gwarancja zależy od regularnego serwisowania, od poprawnego użytkowania tego urządzenia zgodnie z przekazaną instrukcją obsługi. Krzesełko schodowe Acorn Superglide jest bardzo dobrze wykonanym urządzeniem, o wysokiej jakości i nie boimy się dać tej trzyletniej gwarancji. To urządzenie będzie służyło przez wiele, wiele lat. Należy raz na rok te urządzenie przeserwisować i raz na trzy lata wymienić akumulatory.

Cztery warianty montażu

Krzesełka schodowe Acorn mogą być montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. W wersji zewnętrznej mamy specjalną zębatkę i pokrowiec ochronny. Urządzenie jest nieco bardziej szczelne. Zarówno w wersje zewnętrznej jak i wewnętrznej możemy krzesełko Acorn zamontować po prawej lub lewej stronie schodów. Szyna jezdna jest montowana albo po prawej lub lewej stronie. Stronę tą ustalamy patrząc z dołu do góry schodów. Oczywiście szynę urządzenia można też zamontować do ściany. W wersji wewnętrznej krzesło schodowe Acorn ma również montażu szyny jezdnej z zawiasem, który umożliwia podniesienie dolnej końcówki szyny do góry.

Pięć gwiazdek w opiniach

Prosimy zawsze naszych klientów o wyrażenie opinii na google. Średnia ocena tych opinii to pięć gwiazdek. Pokazuje to, że staramy się prowadzić naszą firmę w sposób mądry i przemyślany. Z naszymi Klientami utrzymujemy długie relacje. Zawsze staramy się pomóc przy każdej sprawie. Często doradzamy, mówimy które urządzenie się sprawdzi lub nie w danym pomieszczeniu.

Sześć metrów szyny jezdnej

Jest to maksymalna długość szyny jezdnej jaką może mieć krzesełko Acorn. Standardowo krzesełko dostarczane jest z szyną pięciometrową, którą możemy w miarę potrzeb Klienta dociąć lub przedłużyć. Bardzo rzadko zdarza się by schody były dłuższe niż pięć metrów. Jednakże jeżeli jest taka potrzeba to szynę jezdną możemy wydłużyć nawet do ośmiu metrów.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Możliwość korzystania przez siedem dni z krzesełka schodowego

Z krzesełka schodowego daje osobie komfort użytkowania. Daje swobodę i niezależność. Osoba może korzystać ze schodów prowadzących i do piwnicy i na taras czy na pierwsze piętro budynku mieszkalnego przez 365 dni w roku. Każde krzesełko schodowe trzeba użytkowania rozsądnie zgodnie z instrukcją obsługi, by nie jeździć zbyt często szczególnie kilka razy pod rząd, bez przerwy. Każde urządzenie zasilane akumulatorowo musi mieć czas by te akumulatory doładować.

Osiem godzin montażu

Montaż krzesełka schodowego Acorn nie trwa dłużej niż osiem godzin. W praktyce ten montaż trwa dużo krócej. Szczególnie w przypadku schodów drewnianych i wcześniejszym wymierzeniu schodów ten montaż może trwać do trzech godzin. W przypadku schodów z kamienia czy metalu ten montaż może się przedłużyć.

Dziewięć osób pracujących w firmie Windy Schodowe

Dzięki sprawnemu zespołowi i niskim kosztom utrzymania firmy ceny oferowanych przez nas usług i urządzeń są bardzo konkurencyjne w porównaniu do podobnych firm działających w Polsce. To że jesteśmy małą firmą nie wpływa na jakość obsługi. Jesteśmy firmą pomocną i szybko reagującą na potrzeby naszych Klientów.

Ponad dziesięć lat na rynku

Jesteśmy na rynku już prawie piętnaście lat. Rynek znamy bardzo dobrze. Ten fakt powoduje iż nie znikniemy z rynku. Często trafiają do nas Klienci, którzy mają urządzenie montowane przez firmę polską lub zagraniczną. Ci klienci są zostawieni sami w sobie nawet podczas trwania gwarancji. Takim osobom też pomagamy. Dobrze się czujemy w tej branży i chcemy pomagać osobom z niepełnosprawnością.